ESCP Üyeliği
DUYURULAR

ESCP Üyeliği

Sayın meslektaşlarımız,

Bildiğiniz üzere TKRCD olarak bir görevimiz de bu alanda çalışan arkadaşlarımızı ve çalışmalarını uluslararası platformda sergilemek ve onları tanıtmaktır. Bunun gerçekleşmesinde yurtdışı mesleki derneklere üyeliğin sağlanması ve devam ettirilmesi ve aynı konuda çalışan meslektaşlarımızla iyi ilişkilerin etkili olduğu bugün için yadsınamayacak bir gerçektir. European Society of Coloproctology (ESCP)'de halen başkanlık görevini yürüten geçmiş dönem TKRCD başkanımız olan Prof. Dr. Ethem Geçim döneminde bu yakın çalışmanın hız kazanacağını düşünmekteyiz. Bu dernekte üye sayımızın artması ESCP toplantılarında oy kullanılması nedeniyle ülkemizin kolon ve rektum cerrahisi alanında Avrupa ölçeğinde etkinliğinin artmasında yardımcı olacaktır. Bu nedenle ülkemizde Kolorektal Cerrahi ile uğraşan meslektaşlarımıza ESCP üyeliğini teşvik etmeyi ve bunun kazanımlarını bir kez daha hatırlatmayı uygun gördük.

ESCP üyeliğinin kazanımları:
1. ESCP yıllık toplantılarında özel indirim,
2. Colorectal Disease Journal için internet ortamında ücretsiz üyelik,
3. Geçmiş ESCP toplantılarına ait sunumlara internet ortamından hepsine ulaşım,
4. Avrupa, Japonya ve Kore'de Fellowship için başvuru hakkı,
5. ESCP'nin tüm üye listesine ulabilme,
6. European Society of Surgical Oncology (ESSO) için yandaş (affiliate) üyelik,
7. ESCP yayını olan European Manual of Medicine Textbook of Coloproctology için internet ortamından ücretsiz ulaşabilme.

ESCP için farklı üyelik seçenekleri bulunmaktadır(Full, Affiliate, Online-Only, Under 35, 30 Day Trial). Bunlardan hangisinin sizin için uygun olduğunu ve özelliklerini aşağıdaki internet adresinden inceleyerek bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve üyelik için internet adresi:
https://www.escp.eu.com/members/join

Telif Hakkı © 2021 TKRCD. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA