Preparation Course For EBSQ
HABERLER

Preparation Course For EBSQ

 
Saygıdeğer meslektaşlarım,
 
Ağustos ayının sonunda arzu eden genç meslektaşlarımızla ikinci kez EBSQ sınavı hazırlık kursunu yapmayı planlamaktayız. Bu kursun temel amacı TKRCD’nin tüzüğünde yer alan ‘Ülkemizde kolorektal cerrahi branşını ilerletmek ve yaygınlaştırmak’ ilkesine hizmet etmektir.Öncelikle geçen yıl ilki yapılan ve son sınavda başarılı olanlara belirgin bir katkı sağlayan‘EBSQ Hazırlık Kursu’nu başlatan bir önceki yönetim kuruluna bu yolu açtıkları için teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.
 
30-31 Ağustos tarihinde dernek merkezinde yapılacak bu yılki kursta katılımcılar hem daha önce sınav tecrübesi yaşamış meslektaşlarla ana kolorektal hastalıklar başlıklarının genel bir tekrarını yapacaklar, hem de EBSQ’da görev üstlenen yurt dışından gelen uzmanlarla tanışma ve tartışma fırsatını yakalayacaklardır. Örnek yazılı ve sözlü sınavları görmek sanırım eşsiz bir deneyim olacaktır. Ayrıca bir araya gelmek katılımcıları sınav için daha da motive edecektir. Programın ana yükünü bir önceki kursun ilk meyveleri olarak geçen yıl sertifika alma başarısı gösteren kardeşlerimizin üstlenmesi hepimiz için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır ve umarım ki bu durum artan sertifikalı meslektaşlarımızla bir geleneğe dönüşür.
 
EBSQ başvuru sayfasında kursa kaydolma kriterlerini karşılayan dolayısıyla potansiyel olarak sınava aday olan, öncelikli olarak da sınav için kayıt yaptırmış dernek üyesi herkes için olanaklar elverdiğince kursun kapısı açık olacaktır. Başvurular için ilginizi sabırsızlıkla beklemekteyiz.
 
Dr Mustafa ÖNCEL
TKRCD Üyesi ve Kurs Yöneticisi

Kurs programı için lütfen tıklayın
 

SON HABERLER

E-Öğrenme Videosu Hazırlama Yöntemi

E-Öğrenme Videosu Hazırlama Yöntemi

Mac kullanıcıları için E-Öğrenme videosu hazırlama rehberi:  

01 Temmuz 2020 Çarşamba
Sanal Akademi Sunum Rehberi

Sanal Akademi Sunum Rehberi

Sanal Akademi için video sunum hazırlamada Zoom programından nasıl faydalanabileceğinin Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları tarafından anlatıldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

23 Haziran 2020 Salı
TKRCD Sanal Akademi

TKRCD Sanal Akademi

03 Haziran 2020 Çarşamba
Hemoroidal Hastalığın Cerrahi Tedavisi

Hemoroidal Hastalığın Cerrahi Tedavisi

Hemoroidal Hastalığın Cerrahi Tedavisinde Güncel Gelişmeler (Video Tabanlı Eğitim Programı) Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği moderasyonunda >400 katılımcılı webinar başarı ile ta

09 Mayıs 2020 Cumartesi
ISUCRS Üyeliği

ISUCRS Üyeliği

TKRCD’nin görevleri arasında ‘’Kolon ve Rektum Cerrahisi’’ alanında çalışan meslektaşlarımızı ve çalışmalarını uluslararası platformda sergilemek ve on

01 Mayıs 2020 Cuma
Telif Hakkı © 2020 TKRCD. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA