Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği Bilimsel Etkinlikleri
DUYURULAR

Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği Bilimsel Etkinlikleri

Değerli Üyemiz,

Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği’nin düzenli bilimsel etkinlikleri arasında yer alan kurslardan ikisi önümüzdeki günlerde yapılacaktır. Kurslara katılım 25’er kişi ile sınırlandırılmıştır.
 
İlk etkinliğimiz 28-29 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilmiş olan "Anorektal Fizyoloji" kursumuzdur.
 
Diğeri ise 15-16 Aralık 2011 tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nın ev sahipliğinde yapılacak olan "7. Laparoskopik Kolon ve Rektum Cerrahisi" kursudur.
 
Katılmak isteyen meslektaşlarımız ad, soyad, çalıştıkları kurum ve şehir bilgilerini içeren e-mail ile başvurabilirler: "Anorektal Fizyoloji" kursu sorumlusu Doç.Dr.Emre Balık'tır (ebalik@istanbul.edu.tr).

"Laparoskopik Kolon ve Rektum Cerrahisi" kursu sorumlusu Prof.Dr.Mehmet Füzün'dür, iletişim için Gamze Oral (gamze.tkrcd@yahoo.com). Programların ayrıntıları web sayfamızdaki toplantılar başlığı altında incelenebilir.
 
Başarılı çalışmalar diler, saygılarımızı sunarız.

Prof.Dr.Ömer Alabaz
TKRCD, Kurslardan Sorumlu
Yönetim Kurulu Üyesi
 Prof. Dr. Adil Baykan
 TKRCD, Başkan

Telif Hakkı © 2020 TKRCD. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA