Üyelik Bilgi Güncellemesi Hakkında
DUYURULAR

Üyelik Bilgi Güncellemesi Hakkında

Sayın Üyemiz,


1 Ekim 2018 tarih ve 30552 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan “İç İşleri Bakanlığı’ndan Dernekler Yönetmeliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” maddelerine göre tüm dernek üyeliklerinin Dernekler Bilgi Sistemi’ne (DERBİS) girişinin yapılması zorunluluğu getirilmiştir.


Derneğimiz tarafından üyelerimizin bu sisteme girişinin yapılabilmesi için tüm üyelik bilgilerinin güncel ve eksiksiz olması (TC Kimlik, Doğum tarihi, Nüfus Cüzdanında yer aldığı şekliyle varsa ön isim dahil tam isim ve soyadı) gerekmektedir. 

Üyeliğinizin DERBİS sistemine girişinin yapılabilmesi için web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi" alanından üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki linke tıklamanızı, açılan sayfadaki üyelik bilgilerinizi kontrol etmenizi ve bir değişiklik varsa güncelleme yapmanızı önemle rica eder, saygılarımızı sunarız.
  • Üye bilgisi güncellemek için tıklayınız. (Üye bilginizi güncelleyebilmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.)
Şifrenizi hatırlamıyorsanız üye girişi alanında yer alan  "Şifremi Unuttum"  linkini tıklayıp mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Şifre değiştirme linki size mail ile ulaşacaktır.Mail gelmemesi durumunda Spam'a düşme ihtimali vardır Spam'a düşen maillerinizi kontrol ediniz. 

Telif Hakkı © 2020 TKRCD. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA