XVIII. Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Kongresi
DUYURULAR

XVIII. Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Kongresi

 

Kongre resmi web sitesi: http://www.tkrcdkongre.org/

 

DAVET

Sevgili Arkadaşlar,

2020 hepimiz için çok zor yıl oluyor...

Covid 19 salgını tüm hayatımızı olumsuz etkiledi. Biz sağlık çalışanları; hekimler, hemşireler hep birlikte büyük mücadele verdik, veriyoruz. Bütün dileğimiz Covid 19 salgınını geride bırakmak ve yüz yüze görüşüp, kucaklaşmak imkanı bulabildiğimiz bir kongreyi 2021’de yapabilmek.

'I. TURKISH INTERNATIONAL COLORECTAL SURGERY CONGRESS, XVIII. ULUSAL KOLON VE REKTUM CERRAHİSİ KONGRESİ ve XI. KOLOREKTAL CERRAHİ HEMŞİRELİĞİ KONGRESİ”'ni 30 Kasım - 4 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya’da Susesi Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğiz.

Kongreyi ilk defa uluslararası nitelikte, iki dilli düzenliyoruz. Düzenleme kurulunda yurtdışından çok değerli bilim insanları yer alarak önemli katkılarda bulundular. Umarız salgın bu çabamızı engellemez. Bildirileri yazılı kabul edip uluslararası bir derginin supplement sayısı olarak yayınlatma niyetimiz var.

Dernek olağanüstü genel kurulunu Covid salgını yüzenden ertelemek zorunda kalmazsan camiamıza söz verdiğimiz Türk Kolorektal Cerrahi Yeterlik Kurulunu kurmuş olacağız ve ilk Yeterlik Sınavı bu kongrede yapılacak.

Kursları, video oturumları, 2 salonda paralel devam edecek ana oturumları ve çok sayıda bildiri sunumu ile eşsiz bir kongre olacağını umuyoruz.

Bu kongrede sosyal programa da özel bir önem verdik. Sizi bir araya getirecek güzel sürprizlerimiz olacak.

Onbirincisi düzenlenecek olan Kolorektal Cerrahi Hemşireliği Kongresi geçmişte olduğu gibi bu sefer de çok yararlı ve başarılı olacaktır.

Covid 19 salgını mücadelesini el ele başarı ile yürüten tüm sevgili cerrah ve hemşire dostlarımız ile kongrede görüşmek dileği ile saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Cem Terzi
Kongre Başkanı

 

Telif Hakkı © 2023 TKRCD. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA