Yasal Uyarı

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm içerikler (metin, resim, animasyon, video) Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği'ne aittir. Bu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, bu sitede yer alan bütün bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir.

Bu sitenin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk siteyi ziyaret eden ziyaretçiye aittir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir.

Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez.

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan tkrcd.org.tr sitesinde yer alan herhangi bir şey Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği'nin izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya başka bir yere taşınamaz.

Telif Hakkı © 2023 TKRCD. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA